fbpx
Váš košík
0

O ZNAČCE ekseption

High-tech VÝROBA

Všechny produkty ekseption jsou vyráběny v továrně HB AESTHETICS ve Vilafantu (ŠPANĚLSKO) kousek od Barcelony. Továrna má 5 000 metrů čtverečních high-tech instalace s nejnovějším vybavením a čistými prostory pro výrobu produktů nejvyšší kvality.

Společnost byla založena v roce 2004 a má více než 18 let zkušeností v oblasti péče o pleť a estetické medicíny. Poskytují komplexní kosmetická řešení vyznačující se vysokým stupněm inovace a významným vědeckým přínosem. Továrna má všechny certifikace včetně GMP a ISO 9001.

ekseption

ekseption je profesionální značka péče o pleť dostupná ve více než 45 zemích. Produkty jsou založeny na vlastnostech přírodních organických kyselin jako BHA, AHA, PHA a jsou navrženy tak, aby obnovily přirozené pH a optimalizovaly obnovu pleti.

Kyseliny jsou kombinovány s dalšími složkami, jako je retinol, vitamíny, peptidy, růstové faktory, aminokyseliny, esenciální minerály, aby reagovaly na všechny hlavní problémy pokožky. Každý produkt je skutečně jedinečný: optimální pH, inovativní textura, viditelné výsledky a úplná bezpečnost.

oBNOVENÍ PLETI

Ošetření pro obnovu povrchu pokožky pomáhá obnovit mladistvější a krásnější pleť tím, že odstraňuje nejpoškozenější vnější vrstvy pokožky, čímž odhaluje zdravěji vypadající pokožku pod ní a podporuje nový, zdravý růst kožních buněk. Postupem času se na vnějších vrstvách naší pokožky začne projevovat opotřebení způsobené stárnutím, zraněními a faktory prostředí ve formě vrásek, jizev, stařeckých skvrn a změny barvy. Ošetření pro obnovu povrchu pokožky pomáhá zvrátit tyto známky stárnutí a stresu, pomáhá vám vypadat mladší a dokonce zdravější..

ekseption skin resurfacing je založen na profesionálních peelingách a produktech pro domácí péči včetně čisticích prostředků, aktivátorů, opalovacích krémů, opravných krémů, sér a masek.

Professional peelings

Každý měsíc ekseption podporuje stovky profesionálů v učení, jak provádět chemický peeling. Peelingy jsou bezesporu jednou z nejúčinnějších procedur omlazení pleti, zaměřují se především na pigmentaci, stárnutí pleti, vrásky a akné.

ekseption peelingy jsou průlomovým konceptem ve světě omlazení a obnovy pleti. Peelingy exfoliují, obnovují, ošetřují a hydratují synergií vybraných kyselin a aktivních složek (peptidy a kyselina hyaluronová).

SPECIFIKA PEELINGŮ

–  DMKS doručovací systém.
–  Bez alkoholu, konzervantů a škodlivého pufru.
–  Na bázi pouze organických kyselin (bez TCA nebo fenolu).
–  S polyhydroxykyselinami.
–  Nezpůsobuje podráždění a poskytuje maximální pohodlí při aplikaci.
–  Žádné riziko hyperpigmentace nebo vedlejších účinků.
–  Aktivní peeling s kyselinou hyaluronovou, peptidy a přírodními extrakty.

Péče o pleť

Celá řada produktů nabízí okamžité a dlouhodobé výsledky bez prostojů a nepohodlí. Kompletní řada pro vybudování účinného systému péče o pleť doma nebo u vašeho terapeuta.

Produkty jsou formulovány s optimálním pH, úžasnými texturami a respektujícím složením bez škodlivých chemikálií. Používáme pouze ty nejlepší přírodní a biotechnologické ingredience, které prokázaly své výhody pro pokožku. Vždy se můžete spolehnout na to, že naše produkty se výjimečně postarají o vaši pleť.

PH pleti

Zdravá kůže má povrchové pH mezi 4,7 a 5,2, které se postupně zvyšuje na pH 7 v dermis. Za normálních fyziologických podmínek je hustota rohovkové vrstvy důsledkem kvality korneocytů (keratinová filamenta, amorfní látky) a jejich mezibuněčné soudržnosti (lipidový cement) k vytvoření účinné difúzní bariéry. Vybudování silné a zdravé kožní bariéry v epidermis je řízeno enzymy. A aktivita enzymů přímo závisí na pH.
Enzymy se aktivují nebo deaktivují v závislosti na úrovni pH. Modifikace pH gradientu tedy vede k degradaci struktury a funkcí epidermis.
Různé faktory mohou výrazně zvýšit pH pokožky včetně kosmetiky (většina je příliš alkalická s pH nad 5,5), podmínek prostředí nebo jen vody, kterou denně používáme k oplachování obličeje. Důsledkem je pokles přirozeného procesu obnovy pokožky a zhoršení kožní mikroflóry.

SPECIFIKA PÉČE O PLEŤ

–  Optimalizované pH.
– Jedinečné smyslové zážitky prostřednictvím úžasných textur.
–  Účinné a 100% bezpečné produkty.
–  Multiaktivní, šetřící čas, jako jsou cleanse & peel produkty.
–  Ekologicky odpovědné formulace s práškovou formou.
–  Široký sortiment: čisticí prostředky, pleťové vody, masky, séra, krémy, SPF.
–  Prémiová kvalita a prezentace.

VĚDA A PRAVDA

Používáme pouze účinné látky, které prokázaly svou účinnost, nejen to, co je populární. Naše filozofie formulace je minimalistická. Používáme pouze ingredience, které jsou skutečně nutné pro zlepšení pleti a konzervaci produktů. Suroviny jsou vysoce kvalitní, převážně přírodního původu nebo zodpovědně vyrobené.

VYSOCE ÚČINNÝ, ALE NEDRÁŽDIVÝ

Nemůžeme slibovat zázraky, ale přinášíme výsledky. Formulujeme s přísadami v jejich vhodných koncentracích s optimální úrovní pH. Formulace má vše, co pokožka potřebuje, nic, co by neměla.

INGREDIENCE, KTERÝM SE VYHÝBáME

1,4 dioxan, abrazivní částice, hliník, formaldehyd nebo konzervační látky uvolňující formaldehyd (DMDM hydantoin, Diazolindyl urea, Quaternium 15), ftaláty, laurylsulfát sodný, barviva a barviva, mastek, toluen, škodlivá rozpouštědla, parabeny, thiazolon, parafín triethanolamin, hydroxid amonný, chelatační činidlo (EDTA).

0

Vítejte na stránkách HB aesthetics pro Českou a Slovenskou republiku.

Máte dotaz, nebo potřebujete poradit s výběrem vhodného produktu?

Kontaktujte nás na  obchod@oxynergy.cz