fbpx
Váš košík
0

O ZNAČCE Fusion Meso

High-tech VÝROBA

Všechny produkty Fusion Meso jsou vyráběny v továrně HB AESTHETICS ve Vilafantu (ŠPANĚLSKO) kousek od Barcelony. Továrna má 5 000 metrů čtverečních high-tech instalace s nejnovějším vybavením a čistými prostory pro výrobu produktů nejvyšší kvality.

Společnost byla založena v roce 2004 a má více než 18 let zkušeností v oblasti péče o pleť a estetické medicíny. Poskytují komplexní kosmetická řešení vyznačující se vysokým stupněm inovace a významným vědeckým přínosem. Továrna má všechny certifikace včetně GMP a ISO 9001.

FUSION MESO

Fusion Meso je profesionální značka péče o pleť dostupná ve více než 53 zemích. Kompletní řada sterilní kosmetiky pro profesionály, kterou lze kombinovat s přístroji (mikrojehlování, transdermální aplikační systémy atd.) a pokročilou domácí péči založenou na aktivních složkách estetické medicíny.

Mezi naše hlavní složky patří kyselina hyaluronová, retinol, vitamín C, niacinamid, kyselina tranexamová, růstové faktory, peptidy, aminokyseliny, enzymy a mnoho dalšího.

ESTETICKÁ MEDICÍNA

Fusion Meso nabízí širokou škálu produktů na vrásky, stárnutí, pigmentaci, akné, jizvy, strie, oční kontury, konturování rtů, celulitidu atd.

Sterilní kosmetika je všestranná a lze ji použít s mnoha různými zařízeními a ošetřeními. Jsou sterilní a neobsahují konzervační látky, parfémy ani chemikálie, které by mohly způsobit záněty, alergie nebo infekce, když se zavedou do hlubokých vrstev kůže.

Fusion Meso je lídrem na trhu v této oblasti s více než 15 lety zkušeností. Máme skutečné uznání našich zákazníků, zejména dermatologů a estetických lékařů na mezinárodní úrovni.

STERILNÍ KOSMETIKA

Každý měsíc je provedeno více než 150 000 ošetření na více než 13 500 klinikách pomocí sterilních přípravků Fusion Meso.

Fusion Meso nabízí exkluzivní receptury vyvinuté a vyrobené interně s nejvyšší péčí a nejvyšším výrobním procesem.

Často napodobované a kopírované, ale nikdy se nám nevyrovná. Zaměřujeme se na kvalitu, protože naši zákazníci jsou důležití. Používání produktů Fusion Meso je zárukou účinnosti a bezpečnosti.

specifika

–  Vyrábí se aseptickým procesem.
–  S přísadami farmaceutické kvality.
– Vyrobeno s vodou WFI.
–  Stabilní a optimální pH.
–  Izotonické formulace.
–  Extrémně nízká hladina endotoxinů.
–  Nejvyšší kontrola kvality před vydáním.
– Test detekce částic.

Péče o pleť

Kompletní řada produktů pro domácí péči využívající stejné přísady jako naše sterilní přípravky. Naše produkty vám pomohou udržet výsledky z estetické medicíny a kosmetických procedur.

Produkty lze použít před a po ošetření pro zlepšení výsledků a optimalizaci opravy pokožky.

SPECIFIKA PÉČE O PLEŤ

–  Optimalizované pH.
– Jedinečné smyslové zážitky prostřednictvím úžasných textur.
–  Účinné a 100% bezpečné produkty.
–  Široký sortiment: čisticí prostředky, pleťové vody, masky, séra, krémy, SPF.
–  Prémiová kvalita a prezentace.

VĚDA A PRAVDA

Používáme pouze účinné látky, které prokázaly svou účinnost, nejen to, co je populární. Naše filozofie formulace je minimalistická. Používáme pouze ingredience, které jsou skutečně nutné pro zlepšení pleti a konzervaci produktů. Suroviny jsou vysoce kvalitní, převážně přírodního původu nebo zodpovědně vyrobené.

VYSOCE ÚČINNÝ, ALE NEDRÁŽDIVÝ

Nemůžeme slibovat zázraky, ale přinášíme výsledky. Formulujeme s přísadami v jejich vhodných koncentracích s optimální úrovní pH. Formulace má vše, co pokožka potřebuje, nic, co by neměla.

INGREDIENCE, KTERÝM SE VYHÝBÁME

1,4 dioxan, abrazivní částice, hliník, formaldehyd nebo konzervační látky uvolňující formaldehyd (DMDM hydantoin, Diazolindyl urea, Quaternium 15), ftaláty, laurylsulfát sodný, barviva a barviva, mastek, toluen, škodlivá rozpouštědla, parabeny, thiazolon, parafín triethanolamin, hydroxid amonný, chelatační činidlo (EDTA).

0

Vítejte na stránkách HB aesthetics pro Českou a Slovenskou republiku.

Máte dotaz, nebo potřebujete poradit s výběrem vhodného produktu?

Kontaktujte nás na  obchod@oxynergy.cz